DLP2ADN161HL4L
Numărul produsului DigiKey
490-5156-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP2ADN161HL4L
Descriere
CMC 100MA 4LN 160 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 160 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3,13Ohm
Modele EDA/CAD
DLP2ADN161HL4L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
160 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3,13Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V