DLP2ADN121HL4L
Numărul produsului DigiKey
490-5155-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5155-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP2ADN121HL4L
Descriere
CMC 120MA 4LN 120 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 120 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 2,5Ohm
Modele EDA/CAD
DLP2ADN121HL4L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
120mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,5Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V