DLP11SN241HL2L
Numărul produsului DigiKey
490-5147-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP11SN241HL2L
Descriere
CMC 100MA 2LN 240 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 240 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,38Ohm
Modele EDA/CAD
DLP11SN241HL2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
240 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4,38Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V