DLP11SN201HL2L
Numărul produsului DigiKey
490-5146-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5146-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5146-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP11SN201HL2L
Descriere
CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 200 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3,88Ohm
Modele EDA/CAD
DLP11SN201HL2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
200 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
110mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3,88Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V