DLP11SN161SL2L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Murata Electronics
În stoc: 151.685
Fișă de date
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 160 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 3,38Ohm
DLP11SN161SL2L
Numărul produsului DigiKey
490-5145-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5145-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP11SN161SL2L
Descriere
CMC 120MA 2LN 160 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLP11SN161SL2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
160 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,036" (0,92mm)
Valoare nominală curent (Max)
120mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3,38Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V