DLP11RN450UL2L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DLP11RN450UL2L |
Descriere | CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 45 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1Ohm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DLP11RN450UL2L Modele |
Categorie | Valoare nominală tensiune - C.a. – |
Producător Murata Electronics | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Serie | Valori nominale – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Agenție de aprobare – |
Stare piesă Inactual | Caracteristici – |
Tip filtru Linie semnal | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de linii 2 | Mărime/Dimensiune 0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm) |
Impedanță la frecvență 45 Ohms @ 100 MHz | Înălțime (Max) 0,024" (0,60mm) |
Valoare nominală curent (Max) 100mA | Pachet/cutie 0504 (1210 metric), Derivație 4 |
Rezistență c.c. (DCR) (Max) 1Ohm | Număr produs de bază |
Valoare nominală tensiune - C.c. 5V |