DLP11RN450UL2L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Murata Electronics
În stoc: 7.339
Fișă de date
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 45 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1Ohm
DLP11RN450UL2L
Numărul produsului DigiKey
490-17730-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-17730-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP11RN450UL2L
Descriere
CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLP11RN450UL2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
45 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V