DLP11RB400UL2L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Murata Electronics
În stoc: 12.503
Fișă de date
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 40 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,63Ohm
DLP11RB400UL2L
Numărul produsului DigiKey
490-11943-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11943-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP11RB400UL2L
Descriere
CMC 100MA 2LN 40 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLP11RB400UL2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Agenție de aprobare
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
40 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Pachet/cutie
0504 (1210 metric), Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,63Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V