DLP0NSN900HL2L este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Murata Electronics
În stoc: 151.685
Fișă de date
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3,75Ohm
DLP0NSN900HL2L
Numărul produsului DigiKey
490-5151-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP0NSN900HL2L
Descriere
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLP0NSN900HL2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Agenție de aprobare
Caracteristici
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,033" L x 0,026" l (0,85mm x 0,65mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Pachet/cutie
0302 (0806 metric), Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3,75Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V