DLM11SN900HZ2L
Numărul produsului DigiKey
490-18111-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18111-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18111-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM11SN900HZ2L
Descriere
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,38Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLM11SN900HZ2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Activ
Calificare
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Pachet/cutie
0504 (1210 metric), Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,38Ohm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V