DFE32CAHR68MR0L
Numărul produsului DigiKey
490-DFE32CAHR68MR0LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE32CAHR68MR0LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE32CAHR68MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE32CAHR68MR0L
Descriere
FIXED IND 680NH 5A 17 MOHM SMD
Descriere detaliată
680 nH Ecranat Bobinat Inductor 5 A Max. 17mOhm 1210 (3225 metric) –
Modele EDA/CAD
DFE32CAHR68MR0L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 17mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)