DFE32CAHR47MR0L
Numărul produsului DigiKey
490-DFE32CAHR47MR0LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE32CAHR47MR0LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE32CAHR47MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE32CAHR47MR0L
Descriere
FIXED IND 0.47UH 5.9A 14 MOHM
Descriere detaliată
0.47 µH Ecranat Bobinat Inductor 5.9 A Max. 14mOhm 1210 (3225 metric) –
Modele EDA/CAD
DFE32CAHR47MR0L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 14mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
8,7A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)