DFE32CAH1R5MR0L
Numărul produsului DigiKey
490-DFE32CAH1R5MR0LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE32CAH1R5MR0LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE32CAH1R5MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE32CAH1R5MR0L
Descriere
FIXED IND 1.5UH 3.5A 30 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Bobinat Inductor 3.5 A Max. 30mOhm 1210 (3225 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFE32CAH1R5MR0L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 30mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1210
Curent - Saturație (Isat)
4,8A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)