DFE32CAH1R0MR0L
Numărul produsului DigiKey
490-DFE32CAH1R0MR0LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE32CAH1R0MR0LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE32CAH1R0MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE32CAH1R0MR0L
Descriere
FIXED IND 1UH 4.1A 22 MOHM SMD
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Bobinat Inductor 4.1 A Max. 22mOhm 1210 (3225 metric) –
Modele EDA/CAD
DFE32CAH1R0MR0L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 22mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
5,9A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)