DFE322520FD-2R2M=P2
Numărul produsului DigiKey
490-18405-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18405-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18405-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE322520FD-2R2M=P2
Descriere
FIXED IND 2.2UH 2.9A 46 MOHM SMD
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.9 A Max. 46mOhm 1210 (3225 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFE322520FD-2R2M=P2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
5A
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 46mOhm