DFE322520FD-1R0M=P2
Numărul produsului DigiKey
490-18403-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18403-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18403-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE322520FD-1R0M=P2
Descriere
FIXED IND 1UH 4.1A 22 MOHM SMD
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4.1 A Max. 22mOhm 1210 (3225 metric) –
Modele EDA/CAD
DFE322520FD-1R0M=P2 Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
7,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 22mOhm