DFE322520F-1R5M=P2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DFE322520F-1R5M=P2 |
Descriere | FIXED IND 1.5UH 4A 29 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1.5 µH Ecranat Bobinat Inductor 4 A Max. 29mOhm 1210 (3225 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 29mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Bobinat | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 1210 (3225 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 1210 |
Curent - Saturație (Isat) 5,2A | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,079" (2,00mm) |