DFE322520F-1R5M=P2
Numărul produsului DigiKey
490-DFE322520F-1R5M=P2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE322520F-1R5M=P2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE322520F-1R5M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE322520F-1R5M=P2
Descriere
FIXED IND 1.5UH 4A 29 MOHM SMD
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Bobinat Inductor 4 A Max. 29mOhm 1210 (3225 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 29mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
5,2A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)