DFE322520F-1R0M=P2
Numărul produsului DigiKey
490-DFE322520F-1R0M=P2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE322520F-1R0M=P2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE322520F-1R0M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE322520F-1R0M=P2
Descriere
FIXED IND 1UH 5.4A 19 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Bobinat Inductor 5.4 A Max. 19mOhm 1210 (3225 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 19mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1210
Curent - Saturație (Isat)
6,7A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)