DFE322512F-4R7M=P2
Numărul produsului DigiKey
490-DFE322512F-4R7M=P2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE322512F-4R7M=P2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE322512F-4R7M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE322512F-4R7M=P2
Descriere
FIXED IND 4.7UH 1.6A 157 MOHM
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.6 A Max. 157mOhm 1210 (3225 metric) –
Modele EDA/CAD
DFE322512F-4R7M=P2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,3A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 157mOhm