DFE322512F-3R3M=P2
Numărul produsului DigiKey
490-DFE322512F-3R3M=P2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DFE322512F-3R3M=P2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DFE322512F-3R3M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE322512F-3R3M=P2
Descriere
FIXED IND 3.3UH 2A 108 MOHM SMD
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2 A Max. 108mOhm 1210 (3225 metric) –
Modele EDA/CAD
DFE322512F-3R3M=P2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 108mOhm