DFE2MCAHR47MJ0L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DFE2MCAHR47MJ0L |
Descriere | FIXED IND 470NH 3.5A 33 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 470 nH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3.5 A Max. 33mOhm 0806 (2016 metric) – |
Serie | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor 0806 |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Curent - Saturație (Isat) 3,6A | Înălțime - Montat (Max) 0,047" (1,20mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 33mOhm |