DFE2MCAH1R5MJ0L
Numărul produsului DigiKey
490-18396-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18396-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18396-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE2MCAH1R5MJ0L
Descriere
FIXED IND 1.5UH 1.8A 109 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.8 A Max. 109mOhm 0806 (2016 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFE2MCAH1R5MJ0L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0806
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,1A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 109mOhm