DFE2MCAH1R0MJ0L nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 1.681
Fișă de date
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.4 A Max. 68mOhm 0806 (2016 metric) –