DFE2HCAHR47MJ0L
Numărul produsului DigiKey
490-18393-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18393-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18393-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE2HCAHR47MJ0L
Descriere
FIXED IND 470NH 4.5A 25 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4.5 A Max. 25mOhm 1008 (2520 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFE2HCAHR47MJ0L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
5,1A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 25mOhm