DFE2HCAH1R0MJ0L
Numărul produsului DigiKey
490-18389-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18389-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18389-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFE2HCAH1R0MJ0L
Descriere
FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3 A Max. 50mOhm 1008 (2520 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFE2HCAH1R0MJ0L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
3,4A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 50mOhm