DE11XRB330KN4AR01F
Numărul produsului DigiKey
490-17646-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-17646-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
DE11XRB330KN4AR01F
Descriere
CAP CER 33PF 500VAC SL RADIAL
Descriere detaliată
33 pF ±10% 500V c.a. Condensator ceramic SL Radial, Disc
Modele EDA/CAD
DE11XRB330KN4AR01F Modele
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Mărime/Dimensiune
0,276" diam. (7,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C