DE11XRA470KN4AQ01F nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
47 pF ±10% 500V c.a. Condensator ceramic SL Radial, Disc
DE11XRA470KN4AQ01F
Numărul produsului DigiKey
490-16170-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16170-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
DE11XRA470KN4AQ01F
Descriere
CAP CER 47PF 500V SL RADIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DE11XRA470KN4AQ01F Modele
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C