DE11XRA470KN4AQ01F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DE11XRA470KN4AQ01F |
Descriere | CAP CER 47PF 500V SL RADIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 47 pF ±10% 500V c.a. Condensator ceramic SL Radial, Disc |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DE11XRA470KN4AQ01F Modele |
Serie | Rată defectare – |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie Radial, Disc |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,315" diam. (8,00mm) |
Toleranță ±10% | Înălțime - Montat (Max) 0,433" (11,00mm) |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) – |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații 0,394" (10,00mm) |
Temperatură de funcționare -40°C – 125°C | Stil derivații Drept |