CSTNE24M0VH3C000R0
Numărul produsului DigiKey
490-CSTNE24M0VH3C000R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-CSTNE24M0VH3C000R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-CSTNE24M0VH3C000R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSTNE24M0VH3C000R0
Descriere
3.2X1.3MM 24.0MHZ CERAMIC RESONA
Descriere detaliată
24 MHz Ceramic Rezonator Condensator încastrat 15 pF -0,11, +0,15% 40 Ohms -40°C – 125°C Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
CSTNE24M0VH3C000R0 Modele
Capacitanță
15 pF
Serie
Impedanță
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
24 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,051" l (3,20mm x 1,30mm)
Stabilitate frecvență
-0,11, +0,15%
Înălțime
0,039" (1,00mm)
Toleranță frecvență
±0,07%