CSTNE10M0G52A000R0
Numărul produsului DigiKey
490-CSTNE10M0G52A000R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-CSTNE10M0G52A000R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-CSTNE10M0G52A000R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSTNE10M0G52A000R0
Descriere
CERAMIC RES 10.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 MHz Ceramic Rezonator Condensator încastrat 10 pF ±0,2% -40°C – 125°C Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSTNE10M0G52A000R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Condensator încastrat
Producător
Murata Electronics
Capacitanță
10 pF
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
3-SMD, Non-standard
Tip
Ceramic
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,051" l (3,20mm x 1,30mm)
Frecvență
10 MHz
Înălțime
0,032" (0,80mm)
Stabilitate frecvență
±0,2%
Număr produs de bază
Toleranță frecvență
±0,5%