BNX003-11
Numărul produsului DigiKey
490-18607-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BNX003-11
Descriere
FILTER EMI SUPPRESSION BLOCK
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LC Filtru EMI 5th Comandă Trece-jos 2 Canal – 10 A Blocare, Derivație 4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BNX003-11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
10 A
Producător
Murata Electronics
Valori
Serie
Protecție ESD
Nu
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Aplicații
Linii de date pentru dispozitivele mobile
Tip
Trece-jos
Tensiune - Nominală
150V
Ordine filtru
5th
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
LC
Pachet/cutie
Blocare, Derivație 4
Număr de canale
2
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,433" l (12,00mm x 11,00mm)
Frecvență centrală/decuplare
Înălțime
0,492" (12,50mm)
Valoare de atenuare
40dB la 5MHz – 1GHz