BLM41PG600SH1L
Numărul produsului DigiKey
490-7829-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-7829-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-7829-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM41PG600SH1L
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 4LN
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1806 (4516 metric) 6A 9mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM41PG600SH1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
9mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
1806 (4516 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,071" (1,80mm)
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,063" l (4,50mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
6A