BLM21SP601BH1D
Numărul produsului DigiKey
490-18581-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18581-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18581-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21SP601BH1D
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2,3A 60mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21SP601BH1D Modele
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
60mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
2,3A