BLM21BD272SH1L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM21BD272SH1L |
Descriere | FERRITE BEAD 2.7 KOHM 0805 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.7 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 200mA 800mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLM21BD272SH1L Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 800mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale AEC-Q200 |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie semnal | Înălțime (Max) 0,057" (1,45mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Impedanță la frecvență 2.7 kOhms @ 100 MHz | Număr produs de bază |
Valoare nominală curent (Max) 200mA |