BLM21BD272SH1L nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 6.297
Fișă de date
Echivalente parametric
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
2.7 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 200mA 800mOhm