BLM21AG471SH1D nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 3.143
Fișă de date
470 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 700mA 190mOhm