BLM21AG121SH1D
Numărul produsului DigiKey
490-11038-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11038-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11038-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21AG121SH1D
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 800mA 100mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21AG121SH1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
800mA