BLM21AG102SH1D
Numărul produsului DigiKey
490-10664-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10664-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10664-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21AG102SH1D
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 500mA 280mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM21AG102SH1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
280mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
500mA