BLM18SP102SZ1D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM18SP102SZ1D |
Descriere | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 1,2A 185mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLM18SP102SZ1D Modele |
Categorie | Valoare nominală curent (Max) 1,2A |
Producător Murata Electronics | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 185mOhm |
Număr de linii 1 | Înălțime (Max) 0,037" (0,95mm) |
Impedanță la frecvență 1 kOhms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |