BLM18SG221TZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM18SG221TZ1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM18SG221TZ1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM18SG221TZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18SG221TZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 4LN
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 1A 40mOhm
Modele EDA/CAD
BLM18SG221TZ1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,026" (0,65mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
1A