BLM18SD220SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-15633-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-15633-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-15633-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM18SD220SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 6A 8mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM18SD220SN1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
8mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
22 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
6A