BLM18BD252SH1D nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 4.856
Fișă de date
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 150mA 1,5Ohm