BLM18AG471WH1D este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Murata Electronics
În stoc: 62.532
Fișă de date
470 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 200mA 200mOhm