BLM18AG121SH1D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM18AG121SH1D |
Descriere | FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 800mA 180mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLM18AG121SH1D Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 180mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale AEC-Q200 |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru – | Înălțime (Max) 0,037" (0,95mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Impedanță la frecvență 120 Ohms @ 100 MHz | Număr produs de bază |
Valoare nominală curent (Max) 800mA |