BLM15VM150BH1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM15VM150BH1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM15VM150BH1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM15VM150BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15VM150BH1D
Descriere
FERRITE BEAD 15 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 900mA 245mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
245mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
15 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
900mA