BLM15PX330SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-16585-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16585-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16585-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15PX330SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
33 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 3A 22mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15PX330SZ1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
22mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Impedanță la frecvență
33 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
3A