BLM15BB220SH1D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM15BB220SH1D |
Descriere | FERRITE BEAD 22 OHM 0402 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 22 Ohms @ 100 MHz 1 Mod diferențial – unic Perlă de ferită 0402 (1005 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLM15BB220SH1D Modele |
Categorie | Impedanță la frecvență 22 Ohms @ 100 MHz |
Producător Murata Electronics | Pachet/cutie 0402 (1005 metric) |
Serie | Tip montare Montare pe suprafață |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Înălțime (Max) 0,022" (0,55mm) |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm) |