BLM15BB220SH1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM15BB220SH1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM15BB220SH1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM15BB220SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15BB220SH1D
Descriere
FERRITE BEAD 22 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
22 Ohms @ 100 MHz 1 Mod diferențial – unic Perlă de ferită 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
BLM15BB220SH1D Modele
Impedanță la frecvență
22 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)