BLM03PX220SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM03PX220SZ1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM03PX220SZ1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM03PX220SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM03PX220SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 1,8A 40mOhm
Modele EDA/CAD
BLM03PX220SZ1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
22 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
1,8A